Budowlane ABC
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Tania hurtownia z Materiałami budowlanymi.

+3
sarnak
arekdr
zbig1niew
7 posters

Go down

Tania hurtownia z Materiałami budowlanymi. Empty Tania hurtownia z Materiałami budowlanymi.

Pisanie by zbig1niew Wto Wrz 21, 2021 9:34 am

Wiem, że ostatnimi czasy materiały budowlane zdrożały 3 krotnie ale znacie może jakieś hurtownie w Warszawie lub okolicach gdzie można kupić taniej?

zbig1niew

Liczba postów : 1
Join date : 21/09/2021
Skąd : Pruszków

Powrót do góry Go down

Tania hurtownia z Materiałami budowlanymi. Empty Re: Tania hurtownia z Materiałami budowlanymi.

Pisanie by arekdr Wto Paź 19, 2021 12:12 pm

Patrząc na obecne ceny nie ma tanich hurtowni budowlanych Smile

arekdr

Liczba postów : 2
Join date : 19/10/2021
Skąd : Białystok

Powrót do góry Go down

Tania hurtownia z Materiałami budowlanymi. Empty Re: Tania hurtownia z Materiałami budowlanymi.

Pisanie by sarnak Czw Paź 28, 2021 8:20 am

Tanio już było teraz będzie tylko drożej a nawet bardzo drogo. Sad

sarnak

Liczba postów : 2
Join date : 28/10/2021
Skąd : Białystok

Powrót do góry Go down

Tania hurtownia z Materiałami budowlanymi. Empty Re: Tania hurtownia z Materiałami budowlanymi.

Pisanie by romam Sro Mar 09, 2022 1:41 pm

Jak ktoś planuje się budować w najbliższej przyszłości niech robi teraz zapasy bo przez wojnę na Ukrainie ceny pójdą ostro w górę. Już paliwo z 5,5 zł/litr skoczyło do 7 zł/litr a jak drożeje paliwo, drożeje wszystko.

romam

Liczba postów : 1
Join date : 09/03/2022
Skąd : Zwoleń

Powrót do góry Go down

Tania hurtownia z Materiałami budowlanymi. Empty Re: Tania hurtownia z Materiałami budowlanymi.

Pisanie by with Pią Kwi 22, 2022 3:10 pm

No ja jedynie mogę polecić hurtownię Dachlux w Warszawie. Oni mają bardzo dobre ceny, tam kupiliśmy materiały do pokrycia dachu, czyli blachodachówkę, system odwodnienia, ale także okna dachowe o świetnych parametrach technicznych. To wszystko jest naprawdę wysokiej jakości, warto się u nich zaopatrzyć. Na miejscu mają także profesjonalną obsługę, która pomaga w wyborze materiałów.

with

Liczba postów : 36
Join date : 07/04/2022

Powrót do góry Go down

Tania hurtownia z Materiałami budowlanymi. Empty Re: Tania hurtownia z Materiałami budowlanymi.

Pisanie by deszczowka Czw Kwi 28, 2022 10:45 am

Ja mogę polecić sklep e-deszczowka.com Oferuje on produkty do gromadzenia wody deszczowej oraz przydomowe oczyszczalnie ścieków.

deszczowka

Liczba postów : 1
Join date : 28/04/2022

Powrót do góry Go down

Tania hurtownia z Materiałami budowlanymi. Empty Re: Tania hurtownia z Materiałami budowlanymi.

Pisanie by tedmonk Sro Maj 04, 2022 7:56 am

deszczowka napisał:Ja mogę polecić sklep e-deszczowka.com Oferuje on produkty do gromadzenia wody deszczowej oraz przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Mam taki mały zbiornik 50 litrowy przy rynnie ale w tym roku planuję trochę ten system rozbudować i zamontować coś znacznie większego.

tedmonk

Liczba postów : 1
Join date : 04/05/2022
Skąd : Białystok

Powrót do góry Go down

Tania hurtownia z Materiałami budowlanymi. Empty Re: Tania hurtownia z Materiałami budowlanymi.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach