Budowlane ABC
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Materiały budowlane

3 posters

Go down

Materiały budowlane Empty Materiały budowlane

Pisanie by with Sro Maj 11, 2022 12:40 pm

Gdzie kupowaliście swoje materiały budowlane? My natrafiliśmy na hurtownię WROŃSKI z Leszna, ta firma ma bardzo szeroki zakres usług. Oni u nas zajęli się także wykonaniem robót ziemnych, ich ekipa jest naprawdę rzetelna, mają korzystne ceny. Pracują porządnie, znają się na wykonywanej pracy i mają ogromne doświadczenie w branży. Mogę ich szczerze polecić.

with

Liczba postów : 36
Join date : 07/04/2022

Powrót do góry Go down

Materiały budowlane Empty Re: Materiały budowlane

Pisanie by zosaja Sro Maj 25, 2022 11:04 am

Jeśli chodzi o plisy okienne to ja mogę polecić sklep Nafi. U nich na stronie można samemu "zrobić sobie" te plisy dopasowane do swoich okien. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, ani nikt nie musi przychodzić do Ciebie. Mega wygoda!

zosaja

Liczba postów : 4
Join date : 25/05/2022

Powrót do góry Go down

Materiały budowlane Empty Re: Materiały budowlane

Pisanie by koiq Czw Maj 26, 2022 3:25 pm

Jeżeli chodzi o beton, to my zaopatrzyliśmy się w już gotową, rozrobioną mieszankę. Beton bardzo dobrej jakości kupiliśmy z firmy Wytwórnia Betonu Karo z Głoskowa (mazowieckie). Oni mają szeroką ofertę i bardzo dobre ceny, wszystko nam dostarczyli na miejsce, terminowo. Można im śmiało zaufać i bez problemu się u nich kompleksowo zaopatrzyć, polecam.

koiq

Liczba postów : 36
Join date : 05/05/2022

Powrót do góry Go down

Materiały budowlane Empty Re: Materiały budowlane

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach