Budowlane ABC
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Na co ogrzewanie

3 posters

Go down

Na co ogrzewanie Empty Na co ogrzewanie

Pisanie by with Pią Maj 27, 2022 3:24 pm

Na co macie ogrzewanie? Rozważaliśmy wiele różnych opcji i w końcu kupiliśmy piec na pellet, taki z podajnikiem, automatyczny, z filtrami, wiec dodatkowo ekologiczny. Działa dobrze, grzeje faktycznie świetnie, już przeżył z nami okres grzewczy, no i spalanie ma korzystne, nie ciągnie zbyt wiele opału. Pellet zamówiliśmy, od razu kilka ton, z tartaku Bodek z Dalewa. Ta firma jest niedaleko nas, wiele dobrego o ich produktach słyszeliśmy i tę opinię możemy sami potwierdzić. Pellet od nich ma odpowiednią wilgotność i kaloryczność, no i jest dostępny w dobrej cenie.

with

Liczba postów : 36
Join date : 07/04/2022

Powrót do góry Go down

Na co ogrzewanie Empty Re: Na co ogrzewanie

Pisanie by koiq Sro Cze 01, 2022 1:18 pm

My ogrzewamy pompą ciepła, mamy kolektory słoneczne i pompę ciepła, razem działa to bardzo dobrze i wręcz się uzupełnia. Obiema instalacjami zajęła się firma Hydraulika Montaż Instalacji Sanitarnych i Grzewczych Robert Rosłoniec z Robercina w gminie Piaseczno, mogę ich szczerze polecić. Pracę wykonali rzetelnie, kompleksowo podeszli do wykonania tego zlecenia. Instalacje działają prawidłowo, polecam serdecznie.

koiq

Liczba postów : 36
Join date : 05/05/2022

Powrót do góry Go down

Na co ogrzewanie Empty Re: Na co ogrzewanie

Pisanie by tveum Czw Wrz 29, 2022 2:55 pm

Ja mam piec gazowy.
tveum
tveum

Liczba postów : 3
Join date : 29/09/2022
Age : 25
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Na co ogrzewanie Empty Re: Na co ogrzewanie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach