Budowlane ABC
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ogród w domu

4 posters

Go down

Ogród w domu Empty Ogród w domu

Pisanie by with Sro Maj 11, 2022 10:12 am

Macie duży, czy mały ogród? My mamy bardzo duży i szczerze mówiąc, nie chciało nam się samym go projektować.  To był jeden z powodów, dla których skorzystaliśmy z usług profesjonalisty, pozostałe powody są tutaj: https://www.budowa-ogrod.pl/artykul/dlaczego-projekt-ogrodu-warto-zlecic-profesjonalistom-182539

with

Liczba postów : 36
Join date : 07/04/2022

Powrót do góry Go down

Ogród w domu Empty Re: Ogród w domu

Pisanie by koiq Wto Cze 07, 2022 3:25 pm

A cenowo jak to wyszło? My wszystko robiliśmy sami, właśnie ze względu na ceny, ale ogród wygląda super. Dbamy i niego też sami, dlatego potrzebowaliśmy narzędzi ogrodowych, które znaleźliśmy w ofercie sklepu Avena (Stara Iwiczna w okolicach Piaseczna). Zrobiliśmy tam ogromne zakupy, sprzęt jest bardzo dobrej jakości, było tam, z czego wybierać, polecam serdecznie.

koiq

Liczba postów : 36
Join date : 05/05/2022

Powrót do góry Go down

Ogród w domu Empty Re: Ogród w domu

Pisanie by toja Czw Paź 06, 2022 12:10 pm

Jak ktoś się bierze za urządzanie ogrodu to polecam zapoznać się z ofertą szkółki Bór. Oni mają bardzo duży wybór krzewów i drzewek. Mam od nich tuje i rosną przepięknie. Mają naprawdę super rośliny Smile

toja

Liczba postów : 3
Join date : 06/10/2022

Powrót do góry Go down

Ogród w domu Empty Re: Ogród w domu

Pisanie by lenkka Wto Paź 11, 2022 11:01 am

Ja na szczęście mam mały ogród i tylko trawa w nim rośnie Smile Nie znoszę prac w ogrodzie Smile

lenkka

Liczba postów : 1
Join date : 11/10/2022
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Ogród w domu Empty Re: Ogród w domu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach