Budowlane ABC
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dekoracje w domu

3 posters

Go down

Dekoracje w domu Empty Dekoracje w domu

Pisanie by with Sro Maj 11, 2022 10:20 am

Jakie macie dekoracje w domu? My mamy wiele różnych ciekawie ozdobionych rzeczy. Mamy też na przykład własnorobione dekoracje, na przykład skrzynki i inne rzeczy ozdobione metodą decoupage, tutaj możecie sonie o tym poczytać: https://www.grafikaidruk.pl/artykul/nie-tylko-skrzynki-jakie-przedmioty-mozna-ozdabiac-technika-decoupage-123945.

with

Liczba postów : 36
Join date : 07/04/2022

Powrót do góry Go down

Dekoracje w domu Empty Re: Dekoracje w domu

Pisanie by koiq Sro Maj 18, 2022 2:08 pm

No właśnie ja wiele takich dekoracji mam kupionych w sklepie internetowym. Przeglądaliśmy wiele ofert, no i w końcu znaleźliśmy sklep online pi-shape.pl, w którym kupiliśmy bardzo fajny zegar naścienny, osłonki pod kwiaty, takie w stylu bardziej loftowym, które na żywo wyglądają jeszcze lepiej niż na ich stronie. Ceny mają przystępne, więc zakupy w tym sklepie są opłacalne.

koiq

Liczba postów : 36
Join date : 05/05/2022

Powrót do góry Go down

Dekoracje w domu Empty Re: Dekoracje w domu

Pisanie by zosaja Sro Maj 24, 2023 7:20 pm

Ja nie lubię takich bibelotów. U mnie dekoracje pełnią funkcjonalne role jak np. plisy okienne Nafi. One są dekoracją samą w sobie, ale przede wszystkich sa użytkowe Smile

zosaja

Liczba postów : 4
Join date : 25/05/2022

Powrót do góry Go down

Dekoracje w domu Empty Re: Dekoracje w domu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach